За п’ять днів до Пунктів незламності звернулося більше 40 тис. шосткинців + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Щирі слова подяки від жителів Шостки — це найвища винагорода для рятувальників, які щодня допомагають населенню у складних умовах, зазначають у ГУ ДСНС у Сумській області
Як інформують рятувальники, за останні п’ять днів у Пунктах незламності ДСНС допомогу отримали близько 5 000 осіб.
Пунктами незламності органів влади, скористалися понад 40 000 місцевих жителів.
Завдяки мобільним і польовим кухням рятувальники забезпечили гарячим харчуванням 5 300 людей.
Крім того, 1 675 громадян отримали психологічну підтримку від фахівців ДСНС.
“Рятувальники продовжують працювати, щоб кожен українець відчував турботу, підтримку й надію навіть у найскладніші часи”, – говорять у ДСНС.
https://youtu.be/WKjNnHzt-1U?si=UzTM5d-3a8wIw5Nf
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: