За минулий тиждень до Шосткинської громади прибуло ще 59 переселенців + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебувають 5 403 внутрішньо переміщені особи. Про це на сьогоднішній апаратній нараді повідомила начальник УПСЗН Антоніна Наймитенко.
За її даними, впродовж минулого тижня в нашу громаду прибули 59 переселенців.
Міський голова Микола Нога зазначив, що місцева влада за необхідності надасть допомогу ВПО в перевезенні речей (наприклад, тим переселенцям, хто приїжджає з прикордоння).
Також очільник Шосткинської громади підняв питання забезпечення мешканців дровами, у тому числі родин наших захисників.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: