За ініціативи студентської молоді у Шостці на День міста відбувся благодійний ярмарок + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 вересня, у центрі міста відбувся благодійний ярмарок, ініціатором якого стала студентська молодь Шостки. Його мета – підтримка Збройних Сил України.
Як розповіла начальник відділу молоді Ольга Сокульська, в благодійному ярмарку взяли участь освітянські заклади нашого міста. Серед них Центр професійно-технічної освіти, вище професійне училище, фаховий медичний коледж, шосткинські школи.
Подробиці – в сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: