За ініціативи міського голови у Шосткинській громаді презентували проєкт розвитку тваринництва через створення сімейних молочних ферм

 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 13 квітня, за ініціативи шосткинського міського голови Миколи Ноги в Ковтунівському старостинському окрузі, в господарстві сім’ї  Наталії та Миколи Бриткових було презентовано проєкт, спрямований на розвиток тваринництва шляхом надання допомоги у створенні сімейних молочних ферм. Більше 5 років Бриткови утримують близько 15 голів корів молочного напрямку.
 Проєкт представили голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій Мараховський та керівник проєкту з розвитку сімейних молочних ферм Сергій Чернієнко.
 До заходу також долучилися начальник відділу розвитку агропромислового комплексу Шосткинської міської територіальної громади Василь Кіктьов, старости та власники особистих селянських господарств Воронізького, Собицького, Клишківського, Чапліївського та Тиманівського старостинських округів Шосткинської громади.
 Проект було розпочато на Рівненщині у 2017 році, а зараз він діє вже в 6 областях України та до кінця 2022 року планується відкриття 1000 ферм. Даний проект реалізується кластером «Натуральне молоко» за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест», одного з найбільших молочних господарств Рівненщини.
 Підтримка сімейної молочної ферми передбачає фінансову підтримку для відкриття ферми (будівельні роботи, обладнання), надання коштів на купівлю великої рогатої худоби, продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів, повний технологічний супровід: консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги, збір, охолодження та продаж молока. На закупівлю кожних 10 голів великої рогатої худоби, за умови повернення коштів, надається 220 тис. грн., на проведення будівельних робіт – близько 50 тис. грн., на обладнання – 80 тис. грн.
 – Проєкт зацікавив власників особистих селянських господарств нашої громади. Представники Ковтунівського та Чапліївського старостинських округів візьмуть участь у робочій поїздці на Рівненщину, де побачать проєкт в дії, – повідомляє Відділ розвитку АПК Шосткинської міської територіальної громади.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору