За фактом фальсифікації виборчої документації у Шосткинському районі поліція відкрила кримінальне провадження
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 21 липня, на Сумщині за фактами фальсифікації виборчої документації поліція відкрила чотири кримінальні провадження. кримінальне провадження сьогодні було відкрите в Сумах, інші в Путивльському, Сумському та Шосткинському районах.
Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Сумській області, приводом для відкриття даних кримінальних проваджень стало дострокове підписання, до завершення процесу голосування, членами окремих дільничних виборчих комісій протоколів про підрахунки голосів виборців. Зокрема, такий факт був зафіксований у селищі Вороніж на Шосткинщині.
За виявленими фактами в поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 158 КК України (підписання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці… до його заповнення…). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: