За добу у Шостці зареєстровано новий випадок захворювання на COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 22 осіб (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 2, Липоводолинський р-н – 1, Суми – 12, Сумський р-н – 2, Шостка – 1), повідомляє Сумська обласна державна адміністрація.
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1331 летальних випадки, з них за минулу добу – 2 (Липоводолинський р-н – 1, Сумський р-н – 1).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76470 осіб, з них за минулу добу – 18 (Глухів – 1, Конотоп – 2, Ромни – 3, Суми – 8, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 2).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: