За добу у п’яти шосткинців виявили коронавірусну інфекцію
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 23 липня на Сумщині зареэстровано 78284 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, повідомляє Сумська ОДА.
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 26 осіб (Білопільський р-н – 2, Конотоп – 2, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Роменський р-н – 1, Суми – 6, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 6, Шостка – 5).
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1339 летальних випадки, з них за минулу добу – 3 (Білопільський р-н – 1, Ромни – 1, Суми – 1).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76657 осіб, з них за минулу добу – 47 (Білопільський р-н – 1, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 7, Краснопільський р-н – 4, Кролевецький р-н – 1, Роменський р-н – 3, Суми – 18, Сумський р-н – 11).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: