Дерматолог
Авто Світ

У роботі одного з найбільших мобільних операторів України стався масовий збій

Зв'язок 10:35, 19.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

“Київстар”, один з найбільших мобільних операторів України, наразі зазнає масових перебоїв у роботі, через що багато користувачів не можуть підключитися до мережі. Абоненти повідомляють про повну відсутність доступу до послуг зв’язку, включаючи дзвінки та мобільний інтернет.

Схоже, що відключення не зачіпає всю країну, а зосереджене в окремих регіонах, інформує Техно 24.

Ймовірно найбільші проблеми зі зв’язком спостерігаються на Сумщині та у східних регіонах країни, про це повідомило Суспільне Суми у своєму Telegram-каналі. Наскільки серйозними є проблеми з мережею, наразі невідомо.

Офіційна сторінка “Київстар” у соцмережі X на скарги користувачів повідомляє, що повідомлення передані до технічної служби оператора, але повідомлення з поясненням ситуації наразі немає, як і термінів вирішення проблеми.

“Наші інженери постійно працюють над поліпшенням мережі. Ми передали всю інформацію, сподіваємося, найближчим часом все буде добре”, – ідеться в повідомленні компанії “Київстар”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору