З самого рання у Шосткинській громаді триває розчистка снігу
ЖКГ 16:38, 20.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Другу добу у Шосткинській громаді триває ліквідація наслідків потужного снігопаду, який накрив регіон у ніч на 19 лютого. Сьогодні з 4:30 ранку і протягом всього дня продовжується розчистка доріг від снігу.

До роботи залучено 13 одиниць спецтехніки.
Про це інформує міський голова Микола Нога.
Комунальні служби міста від ранку працюють у безперервному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: