З районного бюджету онко- і тяжкохворим Шосткинщини виділять 125 тисяч гривень на лікування
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
19 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю Шосткинської районної ради.
За клопотаннями депутатів було розглянуто 21 звернення мешканців Шосткинського району щодо отримання з районного бюджету одноразової матеріальної допомоги на лікування онко- та тяжкохворим.
Народні обранці ухвалили позитивні рішення на суму 125 тис. грн., повідомляє Шосткинська районна рада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: