Дерматолог
Авто Світ

З початку повномасштабного вторгнення на Сумщині знеструмлені 20 тисяч споживачів, без газу – понад 13 тисяч

Енергетика 16:50, 7.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Через обстріли у Сумській області за добу без світла залишилися понад пів тисячі споживачів.

На ранок енергопостачання в цих населених пунктах відновили, повідомили у Сумській ОВА.

Втім загалом по області досі знеструмлені майже 20 тисяч споживачів у 147 населених пунктах.

Частина з них – без населення. Це прикордонні території, звідки евакуйовані всі мешканці.

Також є нові пошкодження газових об’єктів. За добу – ще 7 абонентів залишилися без газу.

Загалом по області без газопостачання – понад 13 тисяч споживачів. Це накопичений показник за весь час повномасштабної війни.

“Робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу електро- та газопостачання мешканцям Сумщини – як тільки дозволяє безпекова ситуація”, – ідеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору