Дерматолог
Авто Світ

З наступного тижня шосткинські школярі йдуть на зимові канікули + Відео

Освіта 15:42, 19.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Зимові канікули у учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади розпочнуться 26 грудня і триватимуть до 10 січня. Про це на апаратній нараді повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Вона також проінформувала: на зимові канікули учні школи-ліцею підуть пізніше – 29 грудня.

Також під час апаратної наради Наталія Сергейко повідомила, що на минулому тижні 5 твердопаливних котелень підключено до резервного живлення. Продовжується облаштування «Пунктів незламності». «На сьогодні повністю облаштовано 21 «Пункт незламності». На 9 пунктів ще чекаємо генераторів», – сказала начальник управління освіти.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору