Дерматолог
Авто Світ

З 1 листопада Київстар відключить одну легендарну послугу назавжди: про що мова

Зв'язок 17:00, 28.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Компанія Київстар планує відключити з 1 листопада функцію, яка існувала для абонентів понад 20 років. Останні роки попит у користувачів на цю послугу дуже низький через те, що з’явилися більш сучасні способи передачі інформації.

Що саме планує відключити Київстар для своїх абонентів, повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на повідомлення на сайті компанії.

Компанія Київстар відключить послугу, яка допомагала відправляти абонентам картинки та відео – MMS.

“У зв’язку з тим, що обмін MMS повідомленнями вже не має попиту, а ця технологія застаріла, з 31 жовтня 2023 року компанія Київстар припиняє надавати послугу надсилання та отримання MMS для всіх абонентів мережі”, – говориться у повідомленні.

У компанії зазначили, що функція автовідповідач у вигляді MMS, яка надавалася на базі послуги, та пакети MMS, що входили в умови деяких корпоративних тарифних планів – також припинять свою дію.

Впевнені, що абоненти не відчують незручностей у зв’язку з припиненням дії послуги, адже передавати мультимедійні повідомлення можна без додаткової плати за допомогою швидкісного 4G-інтернету і популярних месенджерів“, – додали у Київстар.

Послуга мультимедійних повідомлень (MMS) – стандарт, який дозволяє пересилати між мобільними пристроями повідомлення з мультимедійним змістом (зображення, звук тощо), а не тільки з текстовим наповненням, як у випадку з SMS.

Також у компанії зазначили, що у разі виникнення запитань, можна звернутися до контакт-центру за номером 466.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору