Юний піаніст із Шостки отримав першу премію на міжнародному благодійному фестивалі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська дитяча школа мистецтв поділилася на сторінці у facebook новим досягненням свого вихованця.
Учень класу форепіано Василь Іванов став лауреатом I премії інструментального жанру класу фортепіано на Міжнародному благодійному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Magische Weihnachten”. Організація дійства проходила в німецькому місті Гамбург.
До конкурсу хлопчика підготувала Тетяна Сачава. За підсумками фестивалю-конкурсу викладачка отримала подяку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: