Юні винахідники із Шостки – серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 15 травня, відбулося закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
До участі у фіналі наукового відділення «Інженерії та матеріалознавства» долучилися двоє юних науковців Шосткинської станції юних техніків Данило Дяченко та Єрмак Роговой.
Як повідомили у Шосткинській станції юних техніків, Данило Дяченко посів І місце у секції «Енергетика та електротехніка» (керівник – Олександр Кролевецький).

Єрмак Роговой має ІІІ місце у секції «Прикладна механіка та машинобудування» (керівник – Євгеній Небилиця).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: