Юні техніки з Шостки відзначені в рамках Всеукраїнської науково-методичної конференції
Поділитися в
Копіювати посилання
Троє вихованців Шосткинської станції юних техніків відзначені на Всеукраїнській науково-методичній конференції. Захід «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи» провели на базі Шосткинського інституту СумДУ.
Про це повідомила директорка КНПЗ «Станція юних техніків» ШМР Тетяна Манакова.
Денис Федоренко здобув II місце, а Даниїл Верченко — III місце у номінації «Прикладні та фундаментальні питання природничих наук».
Єрмак Роговий отримав III місце у категорії «Системи управління, математичне моделювання та інформаційні технології».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: