Дерматолог
Авто Світ

Юні техніки з Шостки відзначені в рамках Всеукраїнської науково-методичної конференції

Здобутки, Наші діти 18:15, 29.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Троє вихованців Шосткинської станції юних техніків відзначені на Всеукраїнській науково-методичній конференції. Захід «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи» провели на базі Шосткинського інституту СумДУ.

Про це повідомила директорка КНПЗ «Станція юних техніків» ШМР Тетяна Манакова.

Денис Федоренко здобув II місце, а Даниїл Верченко — III місце у номінації «Прикладні та фундаментальні питання природничих наук».

Єрмак Роговий отримав III місце у категорії «Системи управління, математичне моделювання та інформаційні технології».

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору