Юні скульптори з Шостки здобули перемоги на всеукраїнському конкурсі у Полтаві
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно у Полтаві відбувся всеукраїнський конкурс скульптури “ФРАНКО-АРТ”, приурочений до 170-ої річниці від дня народження Івана Франка.
Активну участь у конкурсі взяли учні Шосткинської дитячої школи мистецтв. Журі гідно оцінило роботи талановитих шосткинців:
І місце посіли Бондаренко Дар’я, Колотуша Поліна, Волимерець Альона, Линок Варвара, Тарасенко Дар’я;
ІІ місце – Кваско Діана, Грушовенко Марія, Зенченко Інна;
ІІІ місце – Ковтун Давид, Філон Володимир, Ключко Вероніка, Михайлюк Кіра, Науменко Надія.
Викладачі призерів – Ольга Сергієнко, Алевтина Філон та Лариса Логвин.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: