Юні науковці Шостки вибороли дев’ять нагород в Олімпіаді геніїв України

 Поділитися

Поділитися в

 3 листопада 2021 року у Вашингтоні Мала академія наук України підписала контракт про створення в Україні першої національної Олімпіади Геніїв (Genius Olympiad Ukraine).
«Genius Olympiad – це найбільший міжнародний конкурс наукових проєктів з охорони довкілля та екології, участь у якому щороку беруть понад тисячу школярів з-понад 80 країн світу. Я впевнений, наші креативні школярі зможуть показати достойні результати», – повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
 Змагання проходить у Державному університеті Нью-Йорка, а заснувала його американська організація Terra Science and Education.
 Проєкти «GENIUS Olympiad» представлені у 7 категоріях: наука, робототехніка, бізнес, креативне письмо, мистецтво, музика, короткометражний фільм.
За умовами конкурсу, учасником може стати кожен, хто: навчається у 8–11 класах, старший 13 років, занепокоєний глобальними екологічними проблемами і знає шляхи їх розв’язання.
 Для участі в Олімпіаді геніїв України необхідно було підготувати проєкт українською або англійською мовою та публічно захистити його перед журі на Національному фіналі.
 З усіх куточків нашої країни до національного етапу GENIUS Olympiad Ukraine доєдналися 996 учасників, які представили на розсуд журі 811 проєктів, з них 199 учасників Сумщини (кращий показник серед областей). Представили на конкурс проєкти і юні науковці Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді.
За інформацією Шосткинської МАН, 29 квітня поточного року фіналісти дізнались результати першої національної Олімпіади. (Офіційний канал «Мала академія наук України» https://www.youtube.com/watch?v=yMia8Ivn-2I)
Як ми інформували раніше, золото та Екоквиток на право участі у Глобальному фіналі Олімпіади, що проходить у США:
Лобунець Дар’‎я – ШСШ №1 (наукові керівники: Марина Мечик, Оксана Павленко (ШІСумДУ))
Срібло:
Новик Єгор, Скорбач Іван – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Людмила Шевченко)
Iвченко Софiя – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Оксана Школоберда)
Павлюк Денис – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Інна Гутак)
Бронза:
Варфоломієва Дарина – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Оксана Школоберда)
Томкус Маргарита – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Олена Андрусенко)
Грищенко Iван – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник Оксана Школоберда)
Почесна грамота:
Дудко Аліна – ШНВК:СШ І-ІІ ступенів – ліцей (науковий керівник  Оксана Школоберда)
Довідково
 За рейтингом регіональних афіліацій «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE» 2022 Сумська область займає лідируючу позицію серед всіх областей України. А за рейтингом локальних афіліацій «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE» 2022 Шосткинська міська мала академія наук учнівської молоді знаходиться на 9 позиції серед 72 афіліацій України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору