Яким має бути військовий годинник?

Споживач, Торгівля 11:52, 15.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

військовий годинник

Військовий годинник – це не просто аксесуар для визначення часу, це стильний елемент екіпіровки, який допомагає з виконанням певних завдань. Складно дати єдине чітке визначення військовому годиннику, але точно варто зазначити, що він має відповідати ряду вимог та характеристик. Військовий годинник однозначно має бути суперміцним, довговічним і багатофункціональним. Витримувати перепади температури, занурення під воду, а також не боятися пилу, бруду та піску.

Особливо актуальними такі годинники є у воєнний час. Вони допомагають орієнтуватися на місцевості та своєчасно виконувати бойові завдання.

Характеристики на які варто опиратися при виборі годинника

Щоб обрати якісний військовий годинник, який прослужить довгий період часу і не матиме нарікань, варто дотримуватися таких характеристик.

 • Точність. Особливо важлива функція при командній співпраці, коли від часу виконання завдань та їх точного початку залежить успіх всієї операції. В цьому випадку кварцові варіанти або смартгодинники вважаються найкращими. Вони не потребують постійного підзаводу, як це вимагають механічні годинники.
 • Міцність. Як правило, ця характеристика прописана в інструкції годинника, або ж на задній його частині присутнє маркування, яке підтверджує стійкість до різноманітних ушкоджень. Деякі виробники в інструкції годинника можуть прописувати навантаження, які витримує військовий годинник.

Про міцність годинника вказує матеріал корпусу, ремінця та скла. Найкращим варіантом будуть годинники з полімеру та карбону, з комбінованим чи сапфіровим склом. Досить часто військові годинники можуть мати нейлонові або брезентові ремінці, що також є надійним варіантом. Рука з таким ремінцем не потіє, а при потраплянні під воду швидко висихає. Якщо говорити про кріплення, то варто віддати перевагу варіантам на гвинтах, або ж на клямках, як пропонує виробник Garmin. Це набагато надійніший варіант, а ніж на шпильках.

Якщо розглядати розумні годинники для військових, то значною їх перевагою є:

Набір додаткового функціонального дозволяє розширити можливості і якість виконання певних завдань.

Що відрізняє військовий годинник від звичайного?

Крім відповідного дизайну, військовий годинник відрізняється здебільшого функціоналом та зовнішнім виглядом. Військові годинники здатні витримувати різноманітні навантаження й перепади температури. Вони мають великий циферблат та різні елементи навігаційного інформування. Крім того, варто відзначити високу технологічну якість та точність таких годинників. Серед найбільш поширених варіантів, які мають попит у військових можна виділити: Garmin, Casio G-Shock та Luminox.

 • Водостійкість. Мінімально допустимим рівнем водостійкості для військового годинника вважається 100 м. Це глибина занурення під воду, яка дозволяє максимально зберегти його функціональні характеристики. Вибираючи водонепроникний годинник, орієнтуйтеся на показник ISO 2281, що є стандартом водозахисту. Найкращими варіантами вважаються військові годинники з показниками водостійкості 1000 м.
 • Вага. Військовий годинник не повинен бути важким, щоб його вага не заважала виконанню завдань. Сам військовий годинник має бути максимально зручним при використанні інших елементів екіпіровки.
 • Функції. Варто розуміти, що функціонал годинника залежить від механізму. До базових функцій військового годинника входять: cекундомір та таймер, компас, підсвічування, ліхтарик, датчик глибини, висоти та тиску.
  • наявність супутникових навігаційних систем,
  • можливість перегляду та завантаження топографічних карт,
  • вихід в інтернет з можливістю передачі навігаційних даних,
  • Bluetooth.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору