Які симптоми свідчать, що час робити УЗД «щитовидки», аби не пропустити серйозних захворювань?

Медицина, Послуги 10:00, 19.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щитоподібна залоза – один з найважливіших органів в організмі людини, оскільки регулює гормональні процеси і впливає на обмін речовин. Збої в роботі «щитовидки» нерідко призводять до серйозних наслідків. Саме тому важливо регулярно контролювати її розміри, і відразу ж звертатися за консультацією до ендокринолога при її збільшенні або зменшенні.

Що можна побачити на УЗД щитоподібної залози?

Зазвичай направлення на УЗД щитоподібної залози пацієнти отримують від ендокринолога. Ця діагностична процедура призначається разом з аналізами крові на гормони та іншими обстеженнями, які допомагають визначити стан ендокринної системи. Під час ультразвукового обстеження оцінюють будову органу; розташування; контури; розміри; визначення наявності новоутворень; ехогенність.

Ці показники допомагають лікареві визначити патології щитоподібної залози, якщо такі є. УЗД щитоподібної залози можна зробити і без направлення ендокринолога. Навіть здорова людина, яка ніколи не мала проблем ендокринного характеру, повинна хоча б один раз на рік обстежуватися, адже сучасний ритм життя накладає відбиток на роботу щитоподібної залози.

Ультразвукове обстеження допомагає визначити хворобу, але до цього у пацієнта повинні бути скарги. Серед найпоширеніших симптомів, що свідчать про незлагоджену роботу щитоподібної залози – швидка втомлюваність і слабкість; сонливість і апатія; нервозність, агресивність; надмірна повнота або худорба; неконтрольований тремор рук; температура тіла від 37 і вище градусів без видимих ​​захворювань; відчуття клубка в горлі; аритмія серця; безсоння; випадання волосся; збільшення щитовидної залози; виявлення при пальпації якихось утворень.

При всіх цих симптомах потрібно зробити УЗД щитоподібної залози, щоб відразу ж визначити шлях подальших дій.

Не займайтесь самолікуванням. Спочатку зверніться до лікаря, який випише направлення на те обстеження, яке Вам потрібно.

При направленні лікаря спеціалісти кабінету УЗД записують пацієнтів на діагностику одного або одразу кількох органів, в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору