Які марки профнастилу використовують для покрівлі

Споживач 10:00, 15.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Металопрофіль значиться серед будівельних матеріалів, як практичний та універсальний, оскільки може використовуватись в абсолютно різних сферах. Для кожної з них є свій вид профнастилу, що маркується відповідною маркою для зручності та правильності використання гофрованих листів. Геометрична форма, в якій виконано профіль, може дещо змінюватись в параметрі висоти профілю, що характеризує рекомендоване призначення виробу.

Металопрофіль на дах продається в декількох найпопулярніших марках покрівельного різновиду матеріалу. Ознайомитись з характеристиками та особливостями марок пропонує С-Кровля, на сайті компанії можна брати не тільки марку, колір, але й конкретного виробника. Адже вибір виробника є дуже важливим для багатьох домовласників, котрі довіряють визначеним компаніям з незаплямованою репутацією та великим досвідом у виготовленні якісного профнастилу.

Перелік марок покрівельного металопрофілю

Надаємо стислий опис найбільш затребуваних на ринку марок, що використовують в облаштуванні дахових споруд. Це:

 • ПК15 – виріб з найменшим показником жорсткості, оскільки має найменшу висоту гофр 15 мм. Однак навіть в такій варіації підходить для покрівлі з посередніми показниками майбутньої експлуатації.
 • ПК20 – чи не найпопулярніша серед марок покрівельного металопрофілю, бо має достатню жорсткість і водночас коштує недорого.
 • ПК35 – це вже покращена марка, яка справиться з будь-якими навантаженнями та впливами ззовні, оскільки висота профілю в даному випадку складає 35 мм.
 • ПК45 – максимально високий профіль серед покрівельного різновиду, а значить підходить і для капітального будівництва. Це може бути навіть не приватний будинок, а промислові масштаби будівництва – ангари, склади та інше.

Які існують критерії вибору

Недостатньо обирати лише марку продукції, також доведеться обрати ті технічні характеристики, які будуть визначати:

 • вартість товару,
 • тривалість служби даху,
 • ймовірність ремонту.

Металопрофіль покрівельний позиціонується як простий за будовою та складом, однак з вдалою формою листів, що робить сталь витривалою, міцною та захищено від більшості проявів зовнішнього середовища. Під час покупки зверніть увагу на:

 • Товщину металевої основи – мінімально вона має складати 0,5 мм і збільшення цієї величини буде свідчити, що якість експлуатації буде теж покращуватись.
 • Параметр профілю – його висоту та крок, оскільки вони визначатимуть жорсткість виробу і в майбутньому самої покрівлі.
 • Наявність капілярної канавки – її присутність покращить відвід опадів з поверхні даху, тим самим створивши сприятливі умови для покрівельного матеріалу, де не буде довго затримуватись волога.
 • Антикорозійний захист – вміст цинкової складової, що визначає захищеність даху від появи іржі чи корозії, які завжди тягнуть за собою ще більші проблеми.

Відповідальний підхід до вибору покрівельного матеріалу – запорука якісної та тривалої служби даху, а також його бездоганного вигляду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору