Як завтра будуть вимикати світло
Енергетика 20:08, 18.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією «Сумиобленерго», відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», графіки погодинних відключень на 19 липня будуть такими:
- з 00.00 до 09.00 – в обсязі 2 черги;
- з 09.00 до 23.00 – в обсязі 3 черги;
- з 23.00 до 24.00 – в обсязі 2 черги;
«Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України через брак потужностей. Адже генерація суттєво постраждада внаслідок обстрілів окупантів», – йдеться у повідомленні «Сумиобленерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: