Як завтра буде обмежуватися споживання електроенергії + Графік
Енергетика 18:21, 21.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 22 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби.
За інформацією «Сумиобленерго», відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», графіки погодинних відключень будуть такими:
- з 00.00 до 01.00 – в обсязі двох черг,
- з 01.00 до 05.00 – в обсязі однієї черги,
- з 05.00 до 18.00 – в обсязі двох черг,
- з 18.00 до 23.00 – в обсязі трьох черг,
- з 23.00 до 24.00 – в обсязі двох черг.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: