Як працює Шосткинська ЦРЛ в умовах воєнного стану + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Про роботу Центральної районної лікарні в умовах воєнного стану розповів її очільник Олег Штогрин.

Він повідомив, що повністю скасована планова госпіталізація та планові операції. Решта медичних послуг надаються у повному обсязі.

У ЦРЛ цілодобово чергують лікарі: 2 хірурги, 2 анестезіологи, 2 акушер-гінекологи та лікар-терапевт. На дому чергують вузькі спеціалісти: лори, травматологи, окулісти.

«Ми завжди готові надати медичну допомогу, але прошу звертайтеся  у денний час, коли немає комендантської години, коли більшість лікарів на робочому місці і більші можливості діагностично-лабораторних обстежень», – звертається до шосткинців Олег Штогрин.

Через комендантський час поліклініка працює в одну зміну до 14:00. Без електронного направлення людей також приймають.

У звичайному режимі працює пологове відділення. Кількість пологів збільшилася приблизно на 30%.

«Практично кожен день 2-3 пологів. Учора було 5 діточок у нас на ранок. Троє виписано. Зараз у відділенні 2 жінки після кесаревого розтину. Тут забезпечено цілодобове чергування. У пологовому відділенні є хороше пристосоване підвальне приміщення», – розповів головний лікар ЦРЛ.

Інфекційне відділення працює також у звичайному режимі. Олег Штогрин зауважує, що хворих на коронавірус стало набагато менше – стаціонарно лікуються 13 хворих. По-перше, на спад пішла хвиля захворювання, по-друге, у рази зменшилася кількість контактувань між людьми.

«Ще є хворі на кисні. Кисень у нас ще є. Так само як і медикаменти для невідкладної допомоги. Намагаємося поповнювати їх запас», – говорить медик. Є у Шостці і запас крові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору