Як працюватимуть амбулаторії Шостки у перші дні нового року
Медицина 08:13, 31.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 1 січня, в амбулаторіях міста працюватиме черговий лікар з 8.00 до 13.00. Про це інформує Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.
Повідомляється, що плановий прийом лікарів відновлюється з 2 січня.
Графік роботи амбулаторій Шостки на 2025 рік:
- Понеділок–п’ятниця: 8.00–18.00
- Субота: 8.00–13.00
- Неділя: вихідний
Графік роботи сільських амбулаторій на 2025 рік залишається без змін, інформує ЦПМСД.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: