Як підключити касовий апарат і термінал?

Техніка 20:44, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

касовий апарат і термінал

Кількість безготівкових оплат у сфері торгівлі постійно зростає з причини поширення фінансової грамотності серед населення старшого віку. Кожна торгова точка сьогодні володіє хоча б одним POS терміналом. Його зручність полягає у широкому виборі способу оплати: картками різних банків, системами мобільних платежів. Така оплата здійснюється швидше за готівкову, по ній легше вести службову документацію.

Види приєднання

Під’єднати касовий апарат і термінал можна двома методами, в залежності від індивідуальних побажань та бажаного функціоналу приладів. Провідний метод підключення вважається найбільш простим та надійним. Для нього необхідна наявність порту RS232 (COM) та USB кабелю. Цим видом приєднання POS-системи підключають до касового апарату з ПК. Керувати таким механізмом просто за допомогою спеціальних комп’ютерних програм.

Бездротове підключення термінала й касового апарату не таке популярне, хоча деякі підприємства та бізнеси активно впроваджують його у використання. Пов’язано це з тим, що не всі онлайн–каси підтримують функціонал Wi-Fi. Також необхідно, щоб обидва прилади діяли в зоні однієї бездротової мережі. Для цього в касі забивається адреса з’єднання та інші відомості, потрібні для приєднання. Тут виділяють автономне та інтегроване підключення. З автономним підключенням власники отримують наступні переваги:

  • неполадки на касовому апараті не впливають на діяльність термінала, й навпаки;
  • велике різноманіття способів підключення (Ethernet, Wi-Fi, 3G);
  • можливо використовувати переносний термінал із вбудованим акумулятором.

Вартість автономних моделей вища, ніж інтегрованих. Інтегроване обладнання частіше використовують в бізнесі. Для нього потрібен лише один кабель USB, необхідність в додатковому джерелі живлення відпадає (ним виступає сам касовий апарат). При цьому приєднанні не потрібен термопапір. Серед недоліків виступає залежність термінала від каси, можливість помилок у роботі програми та несумісність з операційною системою. Вирішувати, який спосіб підключення вибрати, лише вам.

Переваги налагодженого підключення між пристроями

Інтеграція між терміналом та касовим терміналом дозволяє прискорити процес обслуговування клієнтів. В такому разі касир пробиває товари покупця й після вибору оплати банківською карткою касовий апарат автоматично передає дані безпосередньо на банківський рахунок. При успішному виконанні операції термінал передає інформацію щодо оплати на касу, яка автоматично друкує фіскальний чек та закриває його. Підключення обладнань між собою значно пришвидшує обслуговування покупців та зменшує кількість здійснюваних операцій персоналом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору