Випускники Шосткинщини активно долучаються до акції “Замість квітів – донат на ЗСУ”
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулих вихідних випускні вечори пройшли у кількох школах Шосткинської громади. Цьогорічні випускники разом з батьками та вчителями переймають естафету в акції “Замість квітів – донат на ЗСУ”.

Зокрема, 11-класники ліцею та Івотського НВК долучилися до збору на РЕБи для військових 153 оБТрО, який організували волонтери центу “Шостка-Добро”. Перші зібрали 2420 грн, івотчани – 1370 грн.

Також, як повідомила очільниця ГО “З любов’ю у серці” Олена Вареник, випускники 9-х та 11-х класів Івотського НВК передали її організації 2 500 грн.
“Щиро дякуємо діткам, батькам, вчителям , які зробили виважений вчинок… Гроші в надійних руках і чекають на перший запит від військових”, – пише волонтерка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: