Випускникам розповіли про переваги вступу до Шосткинського інституту СумДУ + Відео

Освіта 15:29, 21.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

На зустрічі, яка відбулася у найбільшому загальноосвітньому навчальному закладі нашої громади – школі № 1, директор Шосткинського інституту Сумського державного університету Наталія Тугай розповіла про особливості вступної кампанії та переваги місцевого вишу.

Вона проінформувала, що вступна кампанія розпочнеться з 29 липня і буде тривати до середини вересня. Серед напрямів, за якими можна здобути вищу освіту у Шосткинському інституті СумДУ, економіка і бізнес, комп’ютеризовані системи управління і автоматика, хімічна технологія високомолекулярних сполук.

Як повідомила Наталія Тугай, за рішенням ректорату, з вересня заняття у Сумському державному університеті, Шосткинському інституті СумДУ будуть проходити за змішаною системою: лекції відбуватимуться онлайн, а лабораторні роботи і практичні заняття – офлайн.

«Дуже важливо, що у нашій громаді є Шосткинський інститут СумДУ, який створює всі належні умови для вступу і навчання наших випускників», – наголосила начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Вона також підкреслила внесок викладачів інституту у підготовку шосткинских школярів – учасників конкурсу наукових робіт Малої академії наук. Щороку наші учні мають вагомі здобутки у обласному та всеукраїнському етапах цього конкурсу.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору