Виграли конкурс проєктів: у Шостці створять спеціальну службу соціального-психологічного консультування постраждалих від домашнього насильства

 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 9 серпня, міський голова Микола Нога, заступник міського голови Марина Харламова, начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, головний спеціаліст відділу молоді Марина Федіна взяли участь у онлайн -нараді з питань створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Онлайн-нарада відбулася під головуванням Прем’єр -міністра України Дениса Шмигаля та за участю дружини Президента України Олени Зеленської.
 – Виконком Шосткинської міської ради щиро підтримує ініціативу першої леді України щодо створення мережі спеціалізованих служб, – повідомляється на офіційному сайті Шосткинської міської ради.
 Шостка взяла участь у конкурсі прєктів щодо створення спеціальної служби первиннного соціального-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі та виграла цей проєкт. Тепер мають надійти кошти  для його реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору