Мелт. Торговое обурудование

Виграли конкурс проєктів: у Шостці створять спеціальну службу соціального-психологічного консультування постраждалих від домашнього насильства

 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 9 серпня, міський голова Микола Нога, заступник міського голови Марина Харламова, начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, головний спеціаліст відділу молоді Марина Федіна взяли участь у онлайн -нараді з питань створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Онлайн-нарада відбулася під головуванням Прем’єр -міністра України Дениса Шмигаля та за участю дружини Президента України Олени Зеленської.
 – Виконком Шосткинської міської ради щиро підтримує ініціативу першої леді України щодо створення мережі спеціалізованих служб, – повідомляється на офіційному сайті Шосткинської міської ради.
 Шостка взяла участь у конкурсі прєктів щодо створення спеціальної служби первиннного соціального-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі та виграла цей проєкт. Тепер мають надійти кошти  для його реалізації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору