Дерматолог
Авто Світ

Вперше за три роки у пологовому відділенні Шосткинської ЦРЛ зросла кількість пологів + Відео

Громада 20:01, 24.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

За два місяці поточного року у пологовому відділені прийняли 51 пологи, що на 5 більше, ніж за аналогічний період 2024-го. Про це у ході сьогоднішньої апаратної наради проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

За його даними, вперше за останні три роки кількість пологів зросла.

«У березні ця тенденція зберігається», – зазначив керівник Центральної районної лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору