Вперше у Шостці лікарі провели стентування коронарних артерій + Відео
Медицина 13:19, 7.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні шосткинські медики вперше виконали стентування коронарних артерій. Таку новину повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.
До цього подібні операції проводилися разом з фахівцями із Сум.
Як проінформував керівник ЦРЛ, через 2-3 місяці планується підписати з Національною службою здоров’я України пакет на лікування гострого інфаркту міокарда.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: