Дерматолог
Авто Світ

Вперше у Шостці лікарі провели стентування коронарних артерій + Відео

Медицина 13:19, 7.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні шосткинські медики вперше виконали стентування коронарних артерій. Таку новину повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.

До цього подібні операції проводилися разом з фахівцями із Сум.

Як проінформував керівник ЦРЛ, через 2-3 місяці планується підписати з Національною службою здоров’я України пакет на лікування гострого інфаркту міокарда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору