Восени час мити вікна та фасади: замовляйте послугу від професіоналів!

Послуги 13:00, 4.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вікна та фасад – це візитівка будь-якої будівлі, репутація її власника. Від них залежить привабливість фасаду, або, ж навпаки, брудні можуть зіпсувати перше і наступні враження.

Фасади й вікна, природньо, з часом вкриваються різними забрудненнями. На поверхні з’являються патьоки, іржа, жирні плями, сліди атмосферного впливу. Це псує зовнішній вигляд будівлі і матеріал. Тому важливо вчасно дбати про гігієну фасаду.

Деякі будівлі є досить високими, тому помити самостійно їх складно. Краще замовити клінінгові послуги.

У Шостці на клінінгових послугах спеціалізується «Корона Маркет». Компанія має у своєму розпорядженні штат досвідчених клінерів. Співробітники ретельно підібрані та  пройшли навчання.

Вони забезпечені спеціальним обладнанням і засобами для професійного прибирання. За необхідності для виконання робіт залучають спеціальну техніку, наприклад автовишки й підйомники, а також використовують альпіністське спорядження.

Попередньо між замовником і клінінговою компанією укладається договір, в якому фіксуються всі важливі умови: обсяг робіт, вимоги та побажання замовника, час і терміни проведення робіт, гарантія якості.

Залежно від матеріалу фасаду, характеру його забруднення та висоти використовуються різні способи миття: струмінь води під тиском, технологія миття WFP (за допомогою легких високих штанг зі щітками і подачею демінералізованої і деіонізованої води на висоту) або ручна мийка з використанням подовжувальних штанг.

Застосування струменя під тиском рекомендовано для фасадів будівель, розташованих біля проїжджої частини з інтенсивним рухом. Вручну миють пластикові та металеві фасади. А за технологією WFP – фасади до 18 м заввишки.

Кліннери «Корона Маркету» дотримуються техніки безпеки і в змозі впоратися з найскладнішими забрудненнями!

Замовити клінінгові послуги, ознайомитися з їх вартістю та зробити замовлення можна у розділі «Коронні послуги. Клінінг» в Інтернет-супермаркеті «Корона Маркет». Або за  телефонами +38 073 937 37 57, +38 097 937 37 57, +38 095 937 37 57 чи з додатків «Корона Маркет» в App Store чи Play Маркет.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору