Волонтерський центр дякує за допомогу! + Відео
Суспільство 19:58, 21.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Місто отримало гуманітарний вантаж, який був доставлений з Західної України.
«Дуже дякуємо Львівській облдержадміністрації, дякуємо волонтерам, які нам все це збирали», – каже представник нашого волонтерського центру Наталія Ричкова.
Питання доставки гуманітарного вантажу було вирішене за допомоги головного рабина Сум та Сумської області Ехіеля Левітанського.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: