Вокалістка з Шостки здобула II місце на всеукраїнському «Чарівному камертоні» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця класу сольного співу Шосткинської дитячої школи мистецтв Вікторія Белявська стала лауреаткою II ступеня на Всеукраїнському професійному учнівському та студентському двотуровому конкурсі музичного мистецтва «Чарівний камертон».
Вікторія виконала дві сольні композиції в номінації «естрадний вокал» у старшій віковій категорії.
Серед музичних номерів — «Ми танцюєм джаз» (музика О. Токар) та пісня на вірш Лесі Українки «Хто вам сказав, що я слабка».
Тетяна Стегайло, яка підготувала свою ученицю, поділилася: “Журі відмітили високий рівень вокальної підготовки,емоційне виконання,влучно підібраний сценічний образ цих сучасних творів”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: