Внаслідок ворожого обстрілу у Шосткинському районі пошкоджено адмінбудівлю
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської, частин Сумської та Харківської областей.
Як повідомляє оперативне командування «Північ», у Шосткинському районі були обстріляні Нововасилівка (1 вибух, ймовірно FPV-дрон), Винторівка (3 вибухи, ймовірно ствольна артилерія 122 мм; 3 вибухи, ймовірно міномет 120 мм), Вовківка (5 вибухів, ймовірно міномет 120 мм), Старикове (3 обстріли: 7 вибухів, ймовірно міномет 120 мм), Біла Береза (3 вибухи, ймовірно міномет 120 мм), Яструбщина (1 вибух, ймовірно міномет 120 мм), Середина-Буда (1 вибухи, ймовірно FPV-дрон. Внаслідок обстрілу пошкоджено адміністративну будівлю)
Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення постійно уточнюється.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: