Дерматолог
Авто Світ

Внаслідок негоди у Сумській області було знеструмлено 22 населені пункти, в тому числі на Шосткинщині

Енергетика 21:00, 12.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 листопада, через несприятливі погодні умови сталося відключення 8 ліній електропередач. Про це інформує обласна військова адміністрація.

Без електроенергії залишились жителі 22 населених пунктів у Роменській, Шосткинській, Юнаківській, Чупахівській, Охтирській, Коровинській територіальних громадах.

Аварійні бригади  АТ «Сумиобленерго» оперативно відреагували на ситуацію і провели відновлювальні роботи.

Станом на 18.00 майже всі з понад 2 тисяч абонентів підключені до систем електропостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору