Внаслідок негоди у Сумській області було знеструмлено 22 населені пункти, в тому числі на Шосткинщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 12 листопада, через несприятливі погодні умови сталося відключення 8 ліній електропередач. Про це інформує обласна військова адміністрація.
Без електроенергії залишились жителі 22 населених пунктів у Роменській, Шосткинській, Юнаківській, Чупахівській, Охтирській, Коровинській територіальних громадах.
Аварійні бригади АТ «Сумиобленерго» оперативно відреагували на ситуацію і провели відновлювальні роботи.
Станом на 18.00 майже всі з понад 2 тисяч абонентів підключені до систем електропостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: