Влада Шостки веде перемовини з “Укрзалізницею” щодо продовження курсування регіональних поїздів “Київ – Шостка”

 Поділитися

Поділитися в

 Нагадаємо, з грудня 2021 року був відновлений рух пасажирських поїздів №783/784 та №777/778, сполученням Київ – Шостка – Київ. Але з початку нового року виникла загроза зупинки курсування потягів через недостатню заповненість вагонів.
 На даний час міською владою, за підтримки Сумської обласної адміністрації, ведуться перемовини з керівництвом АТ «Укрзалізниця» та філії «Пасажирська кампанія».
 – На даному напрямку заповненість вагонів складала від 42% до 89%. В окремі дні в потягу перевозиться 50-60 пасажирів, – інформує шосткинський міський голова Микола Нога. – Продовження курсування регіональних поїздів можливо за умови зростання пасажиропотоку. Звертаємося до населення Шосткинської громади та прилеглих районів, користуватися найбільш надійним, безпечним, зручним та екологічно чистим видом транспорту! Чи буде продовжений рух потягів залежить від нас!
 За узгодженням з Філією «Пасажирська кампанія», можливі зміни графіку руху потягів. Пропозиції щодо зміни часу відправлення потягу №783/784, який має найнижчий відсоток заповненості, просять надсилати на офіційний сайт міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору