Вивчай англійську мову за програмами Oxford та Cambridge у Шостці

Освіта 17:00, 7.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

В Шостці відкривається навчальний центр вивчення англійської мови для дорослих та дітей “TE centre”. Низькі ціни та безкоштовний пробний урок вже викликали велику зацікавленість. Зараз триває попередній запис онлайн.

Центр працює за унікальними методами Британської Ради та фокусується на мотиваційних практиках групової роботи. TE centre використовує тільки найкращі програми британських університетів Oxford та Cambridge.

Викладачі пропонують креативне навчання для дітей та підлітків з різними мовними рівнями. Існують курси для дорослих, які планують подорож, бажають вдосконалити розмовну англійську або розпочати навчання з нуля.

Бізнес-англійська розрахована на клієнтів, які зацікавлені у веденні переговорів, діловому листуванні, розв’язанні проблемних ситуацій, проведенні презентацій та іншому.

TE centre пропонує корпоративні курси та тренінги для компаній та фірм та розробляє індивідуальну програму навчання, адаптовану до потреб кожного клієнта.

Центр працює в приміщенні бізнес-інкубатору Шосткинського індустріального парку «Свема». Саме тут створено всі умови для розвитку місцевого підприємництва в сфері креативної економіки. На території бізнес-інкубатору об’єднуються наука, інноваційна та виробнича діяльність. Подібний підхід є реальним шансом для шосткинської молоді, яка прагне реалізувати власні творчі амбіції та створити потужний осередок підприємництва. 

Набір груп розпочинається з 15 серпня 2018. Детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору