Військовий моряк Богдан Небилиця отримає одноразову грошову виплату
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Уродженець Шосткинщини Богдан Небилиця та інші 34 військовополонені, які 7 вересня повернулися з Росії в Україну, отримають одноразову грошову виплату розмірі 100 тисяч гривень.
Про це заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.
Відповідальним за виконання рішення є Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: