Дерматолог
Авто Світ

Військовий моряк Богдан Небилиця отримає одноразову грошову виплату

Історія, Фінанси 16:48, 11.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Уродженець Шосткинщини Богдан Небилиця та інші 34 військовополонені, які 7 вересня повернулися з Росії в Україну, отримають одноразову грошову виплату розмірі 100 тисяч гривень.

Про це заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Відповідальним за виконання рішення є Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

hromadske.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору