Військового з Шосткинщини нагородили «Золотим Хрестом» від Головнокомандувача ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
Житель Шосткинщини, солдат військової частини А2167 Руслан Лях отримав нагрудний знак «Золотий хрест». Це одна з відзнак Головнокомандувача Збройних Сил України, яку вручають особам рядового і сержантського (старшинського) складу Сил оборони України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.
На сторінках Шосткинської РВА зазначили, що нагоду вручила тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації Оксана Тарасюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: