Дерматолог
Авто Світ

Військові із Шостки — серед переможців «Динаміади-2025»

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у ФОК “Динамо” пройшов Чемпіонат СОО ФСТ “Динамо” України з волейболу серед команд І групи за програмою комплексних змагань “ДИНАМІАДА – 2025”.

Розпочалися змагання з хвилини мовчання за усіма загиблими Українцями.

У чемпіонаті взяли участь 4 команди. Збірна команда військовослужбовців із Шостки у підсумку зайняла 3 місце.

 

Також було підбито підсумки “ДИНАМІАДИ – 2025”. За результатами змагань, котрі відбувалися протягом року, наші гвардійці в напруженій боротьбі вибороли почесне І місце розділивши його з ГУНП України в Сумській області.

“Займатися спортом — це не просто змагання чи тренування. Спорт виховує характер, вчить долати труднощі й рухатись уперед, навіть коли важко” — зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту секції підготовки Артур.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору