Сервис Центр

Відтепер оплатити рахунки за електроенергію можна за кілька кліків і без комісії

 Поділитися

Поділитися в

Foto

У особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» запрацювала функція миттєвого онлайн-розрахунку за спожиту електроенергію.  Комісія при оплаті рахунків через цей інтернет-сервіс відсутня.

Для оплати рахунку в особистому кабінеті треба натиснути «Оплатити». Якщо Ви згодні з умовами, підтвердіть оплату за допомогою кнопки «ОплатитиEasyPay».

Далі відкриється захищена сторінка банку. У цьому вікні необхідно ввести номер, термін дії захисний CVV-код платіжної картки і підтвердити оплату.

Інструкція щодо порядку реєстрації в особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» доступна на сайті енергетичної компанії.

Нагадаємо, у своєму обліковому записі можна завантажити рахунки за спожиту електроенергію, переглянути інформацію щодо нарахувань і оплат, подати показники.

Аби в оселі було світло, вчасно розраховуйтеся за електроенергію! До споживачів, які не сплачують за надані послуги у визначені терміни, «ЕНЕРА СУМИ» буде змушена застосувати заходи щодо недопущення безоплатного використання електроенергії.

Кому і за яких можуть припинити електропостачання і як уникнути відключення – читайте у попередніх матеріалах на сайті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору