Відсьогодні на Сумщині новий голова ОДА
Влада 10:52, 29.06.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 29 червня, о 13.00 свою підсумкову прес-конференцію дасть уже екс-очільник Сумської облдержадміністрації Василь Хома.
До обов’язків голови Сумської ОДА приступить Дмитро Живицький. Відповідний Указ підписав президент Володимир Зеленський 25 червня поточного року. Тією ж датою було звільнено з посади Василя Хому, який очолював Сумську ОДА з 23 листопада 2020 року, пише “Everyday.Sumy”.
Нагадаємо, Дмитро Живицький уже працював в СОДА з квітня 2018 по вересень 2019 року заступником голови, керівником апарату. Згодом працював у Києві – заступником міністра у Міністерстві розвитку громад та територій, заступником Міністра інфраструктури України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: