Сервис Центр

Відомий шосткинський дослідник-краєзнавець відзначає 85-річчя і готує до друку нову книгу

Суспільство 11:55, 11.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Відомий шосткинський краєзнавець, дослідник, науковець і педагог, який прославляє Шосткинщину багато років, Віктор Терлецький сьогодні відзначає 85-річчя. Його історико-краєзнавчі дослідження відомі усій країні. Він автор більше 20 досліджень, виданих окремими книгами. Серед них праці про наших відомих земляків П.Куліша, М.Максимовича, К.Ушинського, М.Березовського, М.Глінку, І.Тимківського… Лауреат премії Івана Огієнка, міжнародної літературної премії ім. П.Куліша.
 – Численні публікації в наукових виданнях, краєзнавчих збірниках, періодичних виданнях розкривають нам сторінки літопису життя і творчості славетних земляків. Шосткинщина вдячна Віктору Володимировичу за фундаментальний внесок у збереження та збагачення культурної спадщини нашого народу. Бажаємо щиро нашому ювіляру доброго здоров’я, натхнення і успіхів у всіх починаннях. До речі, зараз автор готує до друку нову книгу, – повідомляє Шосткинська центральна міська бібіліотека і запрошує знайомитись з книгами та матеріалами краєзнавця.
 У бібліотеці зібрані всі видання Віктора Володимировича, матеріали, пов’язані з життєвим та творчим шляхом, оформлюються книжкові виставки, випускаються бібліографічні покажчики.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору