Відновлено президентську програму з термомодернізації + Відео
ЖКГ 11:40, 13.07.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині відновлено президентську програму «Велика термомодернізація». Про це проінформував заступник начальника УЖКГ Олексій Трегуб.
Він зазначив, що до президентської програми ще включили об’єкти соціальної інфраструктури.
Нагадаємо, що «Велика термомодернізація» – це програма, завдяки якій буде покращена енергоефективность багатоквартирних житлових будинків. На її здійснення спрямують в тому числі і державні кошти. Мета програми – скорочення енергоспоживання на 30-50 %.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: