Відновлення економіки – одне з пріоритетних завдань громади + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Начальник Управління економіки Шосткинської міської ради Дар’я Гребенюк розповіла, що наразі ведеться робота з промисловими підприємствами, які намагаються відновити свою діяльність, вийти на певні обсяги випуску та реалізації промислової продукції.

– Якщо порівняти з минулим роком, то темпи реалізації промислової продукції з початку року – близько 80%. Основне проблемне питання у них – це те, що підприємства закуповували сировину за межами країни. Є певні проблеми із закупки та доставки сировини. А також є проблеми зі збутом у підприємств, які випускають продукцію не першочергової необхідності, – пояснює Дар’я Гребенюк.

Крім того, за її словами, ведеться робота у напрямку транспортних послуг. Приміром, минулого тижня виникло питання щодо водія транспортного засобу, водій якого відмовлявся перевозити пасажирів пільгових категорій, а також перевозив учнів за вартістю проїзду, як дорослих, по 8 гривень.

– Перевізник разом з водієм були у нас, провели роботу щодо доведення до них норм законодавства,рішення виконкому, яким встановлено вартість перевезення школярів під час навчального року по 3 гривні. Дали їм тиждень на приведення транспортного засобу у відповідний стан: також там є питання до зовнішнього вигляду транспортного засобу, – розповіла фахівець.

Варто зазначити, що міською владою ведеться робота і з групою переселенців. Зокрема надаються консультації з приводу питань, що виникають по виплаті матеріальної допомоги, самоорганізації своєї діяльності.

– Незважаючи на війну, економіку треба відроджувати, і підприємства повинні працювати. В цілому по Україні фінансове становище не покращується. Минулого тижня був у Міністерстві фінансів з питань виплат на дітей, субсидій і т. ін. Частково такі проплати пройшли, але коштів у державі зовсім обмаль. Тому ми повинні працювати для того, щоб наповнювати державний бюджет, – підкреслив шосткинський міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору