Відкривай Шосткинщину: Миронівський старостинський округ + Відео

Громада 20:36, 16.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У старостинський округ входять три села: Миронівка, Крупець, Шкирманівка. Тут проживає близько 1 500 осіб.

Як розповів староста Петро Федорчук, за останні роки були проведені роботи по капітальному ремонту водогонів по Мироновці, колодязів, ремонтувалися дороги, обладнані автобусні зупинки…

На території старостинського округу працюють 2 сільгосппідприємства (ТОВ «Українська-Голландська аграрна компанія», СТОВ «Миронівське») та Миронівське лісництво.

Функціонує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Меліоратор». ОСББ надає послуги з утримання будинків, водопостачання та водовідведення, вивезення побутового сміття.

Гордістю громади є один з кращих на Шосткинщині учбових закладів – Миронівський навчально-виховний комплекс. У ньому навчаються 116 учнів (навіть діти з Шостки) та 28 вихованців дошкільного відділення.

Первинну медичну допомогу мешканцям старостинського округу надає амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

На базі Будинку культури працюють вокальний, театральний гуртки, самобутній народний фольклорний колектив «Криниченька», якому виповнилося 40 років.

Звичайно, мешканці покладають сподівання на новостворену об’єднану територіальну громаду, до якої входить і Миронівський старостинський округ. За словами Петра Федорчука, є нагальна потреба прокласти водогін до Крупця, сподіваються тут і на подальший ремонт доріг, а також створення деревообробного підприємства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору