Дерматолог
Авто Світ

Відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків сьогоднішнього ворожого удару по Шосткинській громаді + Відео

Громада 20:15, 11.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 березня, міський голова Микола Нога провів засідання штабу з ліквідації наслідків ворожого удару по Шосткинській громаді.

Було проінформовано, що в результаті атаки безпілотників зруйновано 2 об’єкти інфраструктури, пошкоджено 4 багатоквартирні житлові будинки, декілька автомобілів…

Мешканці, житло яких було пошкоджено, можуть звернутися за адресою вул. Свободи, 38 (приміщення БК «Зірка»), щоб зафіксувати пошкодження.

Як повідомила начальниця управління з питань НС Ольга Ткаченко, для ліквідації наслідків обстрілу задіяно місцевий матеріальний резерв. Працюють комунальні служби. Громаді допомагають гуманітарні організації, зокрема «Проліска».

За інформацією начальника УЖКГ Геннадія Мелашенка, у багатоквартирних житлових будинка вибиті 53 вікна. Проводиться робота із закриття віконних отворів.

За даними начальниці управління освіти Наталії Сергейко, пошкоджено будівлю КДЮСШ «Барса». Вибито 8 вікон, вхідні двері.

Подробиці – у сюжеті

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору