Відбулося громадське обговорення бюджету Шосткинської громади на 2022 рік + Відео

Громада, Фінанси 17:50, 2.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 грудня, на базі Офісу розвитку громади відбулося обговорення проекту бюджету Шосткинської ТГ на прийдешній рік. На засіданні були присутні члени громадської та молодіжної дорадчої рад. Кожен висловив свої пропозиції щодо бачення бюджету громади.

Як розповіла начальниця фінансового управління Ольга Галушко, і доходи, і видатки на наступний рік складають 650,5 млн грн. Основними джерелами формування доходів міського бюджету є 4 податки: на доходи фізичних осіб, єдиний, акцизний податок та плата за землю. Найбільше видатків (56%) передбачено на заробітні плати «бюждетників».

«В умовах значного підвищення тарифів на енергоносії загальна потреба на їх оплату у 2022 році складе 104,3 млн грн. Питому вагу у видатковій частині загального фонду бюджету складають видатки соціальної спрямованості: 82 %, або 487 млн грн спрямовується на освіту, соціальний захист, охорону здоров’я, культуру і мистецтво, фізичну культуру і спорт», – Ольга Галушко

Присутніх хвилювала висока вартість енергоносіїв. Тож порушили питання щодо термомодернізації бюджетних закладів.

 «Пройшла одна із презентацій бюджету. Він буде обговорюватися на засіданні депутатських комісій і якщо у громадськості є якість пропозиції, просимо надавати їх у фінансове управління  або в Офіс розвитку громад», – підсумував міський голова Микола Нога.

Подробиці обговорення дивіться  у сюжеті. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору