Від початку року понад півсотні підприємців скористалися програмою відшкодування вартості альтернативних джерел енергії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Впродовж нинішнього року 58 підприємців скористалися програмою відшкодування вартості альтернативних джерел енергії. Про це на апаратній нараді повідомила начальниця відділу торгівлі та підтримки підприємництва Надія Кириєнко.
У минулому місяці компенсацію за придбання електрогенераторів та сонячних станцій отримало 20 суб’єктів господарювання на суму 178 тисяч грн.
Надія Кириєнко також проінформувала, що підтримку від міська влади отримують суб’єктам господарювання, які постраждали від надзвичайної ситуації. Крім того, допомагає і обласна влада.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: